Spilleliste uke 02-2021

Her er spillelisten fra programpostene For Swingende og Jukebox for uke 02, hvor sistnevnte program kun sendes på Radio Øst og SN Radio.

1.Matz Bladhs – Oj oj oj
2.Xplays – Kom hem
3.BlackJack – Jag spelar högt
4.Likes – För mig finns bara du
5.Sven-Ingvars – Corrina Corrina
6.Sven-Ingvars – Calender girl
7.Dansbandskungen – Jag dansar linedance
8.Matz Rogers – Du är nummer ett
9.Matz Rogers – Marseille(mine drömmars stad)
10.Matz Rogers – Kvällen är din
11.Red Fox – Lyset frem
12.Excess – Vad gör du i natt

JUKEBOX UKE 02:

1.Nordans – Va det i dag
2.Gudbrands – Hadelansberta
3.Ole Ivars – Det får bli som det blir
4.Åsingarne – Dina ögon är slutna
5.Åse & Kari Lukerstuen – Tomme løfter store ord
6.West Count Band – Who knows
7.Heidi Elstad & Steinars – There goes my heart again
8.Misty – Only sixteen
9.Fryd & Gammen – Davy Crockett
10.Gluntan – Et streif av vind
11.Berit Nyheim – Jeg går i tusen tanker
12.Roger Eilertsen – Tømmer-Jon
13.Roar Knudsen – Seattle-valsen
14.Roadriders – Ungkar med dobbeltseng
15.Sunny – Så mykji slit te inga nytte
16.Strikk – Helstrøken kjerre med stil
17.Tom Bråthen & Phoenix – Dagdrøm
18.Vidar Lønn Arnesen – Bimbo
19.Duo’Je – Bad moon rising
20.Torry Enghs – Hammerhead

HØR BEGGE PROGRAMMENE HER:

Spilleliste uke 01-2021

Her er spillelisten fra programpostene For Swingende og Jukebox for uke 01, der sistnevnte program kun sendes på Radio Øst og SN Radio.

1.Donnez – Alle dar i veckan
2.Bjørn Schandy – Hytte på Askøy
3.Kenneth Lundsæter – Lillehammer Camping
4.Anne Grete Øren – Jag vill ha en egen måne
5.Renate Hansen – Nakenbad i Barentshavet
6.Pegasus – Smak av kjærlighet
7.Amek Duo – Hej hej vi danser
8.Amek Duo – Min kærligheds vise til dig
9.Amek Duo – Velkommen hjem
10.PK & Dansefolket – Finaste minne e har
11.Donnez – 140 mil
12.Gunilla Ståhlberg – Vinterdrömmar
13.Roland Cedermark – Där rosor aldrig dör

JUKEBOX UKE 01:

1.Ole Ivars – Ta godt vare på min kjære
2.Ole Ivars – Ann-Cathrine
3.Doodle Bugs – Hei på deg
4.Country Snakes m/Torvinn Midtli – Jeg har en dagdrøm
5.Bugges Firo – Send meg et minne
6.Bugges Firo – Du ga bare løfter
7.Dænsebændet hass Arnstein – Hu Martina Mo
8.Mix – Før du dro din vei
9.Lasse Johansen – En rødhåret jente
10.Lasse Johansen – Gull og grønne skoger
11.The Teddybears – Yankee boy
12.Ledals – Rock mæ
13.Sputnik – Diggy liggy loo
14.May Kristin Holtskog m/sønn – Jeg vil ha en liten hund
15.Søstrene Eikaas – Du skal aldri slutte å drømme
16.Søstrene Eikaas – Walk me to the door
17.Nystogs – Tom Dooley
18.Nystogs – Det var annerledes i gamla da’r
19.Rita & Tennessee – Stupid cupid
20.Swinglenders – You’re sixteen

HØR BEGGE PROGRAMMENE HER:

Spilleliste uke 53-2020

Her er spillelisten fra programpostene For Swingende og Jukebox for uke 53, hvor sistnevnte program kun sendes på Radio Øst og SN Radio.

1.Da Capo – Vi er skabt for hinanden
2.Lotte Riisholt – Du skal ikke komme her
3.Lotte Riisholt – Den blå cafe
4.Lotte Riisholt – Killen från festen
5.Lotte Riisholt – Lille sommerfugl
6.Lotte Riisholt – Stjerneskud og måneskin
7.Lotte Riisholt – Kan jeg gifte mig i jeans
8.Lotte Riisholt – Boller med smør
9.Lotte Riisholt – Vor gamle fine landsbykro
10.Lotte Riisholt – Jeg elsker sommeren
11.Lotte Riisholt – Halvvejs til mit paradis
12.Lotte Riisholt – I løvens gab
13.Lotte Riisholt – Hva mon’ julemanden gør når det bli’r sommer
14.Lotte Riisholt – Stand by your man

JUKEBOX UKE 53:

1.Pe-To Bandet – With bells on
2.New Jordal Swingers – Julevise
3.Gluntan – I eventyrland
4.Rita & Engebretsen & Helge Borglund – Sjømannsjul på Hawaii
5.Lasse Johansen – Julegrana
6.Lasse Johansen – Julebukkvise
7.Vagabond – La det snø
8.Elin Støa – Julebordsesongen, og takk for det
9.Dænsebændet – Hei mitt vinterland
10.Håkon Banken – Julenissen kommer ikveld
11.Jenny Jenssen – Sledeturen
12.Jenny Jenssen – E det dæ nissafar
13.Søstrene Eikaas – Rudolf er rød på nesen
14.Søstrene Eikaas – Romjulsdrøm
15.Ole Ivars – En stall under stjerna
16.Ole Ivars – Jeg så mamma kysse nissen
17.Scandinavia – Her kommer nissefar
18.Scandinavia – Nå tennes tusen julelys
19.Gunnar Hanstad – Når julen ringes inn
20.Bjørn Vidars – Bella notte
21.Jan Erik Olsen – Jul i vårt hjem

HØR BEGGE PROGRAMMENE HER:

Spilleliste uke 52-2020

Her er spillelisten fra programpostene For Swingende og Jukebox for uke 52, hvor sistnevnte program kun sendes på Radio Øst og SN Radio.

1.Picazzo – Shoggen lava ned
2.Red Fox – Jula kjæm
3.Lennart Clerwall – Julen julen
4.Anders Karlstedt – X-mas, the season of joy
5.Sven-Ingvars – Ett litet rött paket
6.Sven-Ingvars – Skreddarevisan
7.Henning Vad – Dansen om juletræet
8.Micke Ahlgrens – I jultid
9.Micke Ahlgrens – En riktigt god jul
10.Micke Ahlgrens – Storebror på sjön
11.Perikles – Merry xmas everybody
12.Lotta Borg – Julefrid

JUKEBOX UKE 52:

1.Ole Ivars – Den gamle nissen
2.Håkon Banken – Låt mej få tända ett ljus
3.Bjørn Vidars – Ser du stjärnan i det blå
4.Bjørn Vidars – Blue christmas
5.Søstrene Eikaas – Lang tid tilbake
6.Søstrene Eikaas – Nå tennes tusen julelys
7.Contrazt – Nissen og juleølet
8.Rita Engebretsen – Når lysene tennes der hjemme
9.Bjøro Håland – Hello Father Christmas
10.Dænsebændet – Romjulsdrøm
11.Kai Ulfeng – Jeg så mamma kysse nissen
12.Kai Robert Johansen – Feliz navidad
13.Gluntan – Julepresangen
14.Kjetil Kjelle – Juletoget
15.Heidi Hauge – Juletre
16.Geir Ødegården – Julekveld på Hawaii
17.Kjell Vidars – Julekveldsvisa
18.Danzing – Tanker i julenatt

HØR BEGGE PROGRAMMENE HER:

 

Spilleliste uke 51-2020

Her er spillelisten fra programpostene For Swingende og Jukebox for uke 51, der sistnevnte program kun sendes på Radio Øst og SN Radio.

1.Micke Ahlgrens – Ett litet rött paket
2.Micke Ahlgrens – Dansbandsjul
3.Rune Rudberg Band – En hjemløs jul
4.Fernandoz – Minns du en jul
5.Sven Ingvars – Sjömansjul på Hawaii
6.Sven Ingvars – Nu är det juletid
7.Eva Jumatate – Jul i hela stan
8.Arvingarna – När snön faller ner
9.Arvingarna – Änglarnas jul
10.Arvingarna – Låt oss skänka hopp
11.Carisma – Ho ho ho nu kommer tomten
12.Bengt Hennings – Ljusen som vi tänder i advent

JUKEBOX UKE 51:

1.Ole Ivars – Dele gledene med deg
2.Duo’Je – Nå er det lørdag igjen(Live)
3.Anne Lise Furuhaug – I’m gonna be a countrygirl again
4.Candles – Wakadi wakada
5.Kjell Karlsens orkester med We-Be Karlsen – Sjømann
6.Katho – Kjærlighetens supermann
7.Kjell Vidars – Vi vil gi
8.Kjell Vidars – Husker du
9.Swinging Ducktails – Det faller en tåre
10.Strikk – Hoppestrikk-sangen
11.Arnsteins – Tjo og hei
12.Bugges Firo – Gnåler på en sang
13.Arne Mørch(Arnes Enmannsorkester) – Lille Lilli Ann fra Lillesand
14.Dænsebændet hass Arnstein – Kommer ikke far
15.E-76 – Raulandsongen
16.Gluntan – Livet er herlig her i Trøndelag
17.Kai Ulfeng – Love letters in the sand
18.Kolbus – Just pickin’
19.Fernando – Dream
20.Twice as Nice – Oh Carol

HØR BEGGE PROGRAMMENE HER:

Spilleliste uke 50-2020

Her er spillelisten fra programpostene For Swingende og Jukebox for uke 50 hvor sistnevnte program kun sendes på Radio Øst og SN Radio.

1.Familjen Sigfridsson – Rock’n roll christmas
2.Catja & Rene – Nu er det endligt jul igen
3.Gustav & Elise – Jeg drømmer om en jul med dig
4.Anne Grete Øren – Når himmelen faller ned
5.Per Øversveen Band – Bry seg om
6.Gert Blom – Jag ser tillbaka
7.Gert Blom – Jambalaya
8.Gert Blom – Strövtåg i hembygden
9.Sven-Ingvars – Let’s think about living,
10.Sven-Ingvars – Down by the riverside
11.Bjørn Vidars – Låt mig få ända ett ljus
12.Helana Salo – Låt oss tända ett ljus i advent

JUKEBOX UKE 50:

1.Gluntan – 17 år
2.Dænsebændet hass Arnstein – Fåbergguttas sang
3.Kjell Vidars – Chevy-rock
4.Kjell Vidars – En fattig millionær
5.Bugges Firo – California
6.Korpus – Jodlerelskov
7.Arios – Trekk Fender’n frem
8.May Kristin Holtskog – Hvis du tror meg si det nå
9.Nystogs – Stubb
10.Ledals – Vid sin sida
11.Ole Ivars – Kjære søte Marie
12.Ole Ivars – Å så fint
13.Pegasus – Santa bring my baby back to me
14.Scandinavia – Jingle bell rock
15.Jan Borseths – Kollekvinten
16.Sie Gubba – Hæla i taket
17.Four Jets – Jeg fant min frihet
18.Torry Enghs – Ola var fra Sandefjord
19.Ørnulf & Sluskan – En drøm om sommer
20.Swing Team – Wonderful land(KUN SN RADIO) 

HØR BEGGE PROGRAMMENE HER:

Spilleliste uke 49-2020

Her er spillelisten fra programpostene For Swingende og Jukebox for uke 49, der sistnevnte program kun sendes på Radio Øst og SN Radio.

1.Finn Lund – Når det første lys tændes
2.Hilljacks – Siste natt
3.Ingemars – Tanta mi
4.Kenneth Lundsæter – Lillehammer camping
5.Renate Hansen – Nakenbad i Barentshavet
6.Pegasus – Smak av kjærlighet
7.Kjells Single Action – Lørdag kveld på bygda,
8.Kjells Single Action – Lønna er lav,
9.Kjells Single Action – Balladen om Davy Crockett
10.Anne Grete Øren – Jag vill ha en egen måne
11.Bjørn Schandy – Hytte på Askøy
12.Contrazt – Nå er det hælj
13.Picazzo – Fin før i tin

JUKEBOX UKE 49:

1.Håkon Banken – Ønskebrønnen
2.Ad Astra – Si hva du vil
3.Kai Ulfeng – Send meg en SMS
4.Kai Ulfeng – Just walk on by
5.Kjell Vidars – Der skogene synger
6.Kjell Vidars – Sha-la-la-la-lee
7.Jan Erik Olsens orkester – Bli hos meg
8.Marianne Lillesolberg – Fire timer igjen
9.Steinar Fjeld – Champs elysses
10.Septimus – En sånn som deg
11.Vidar Lønn Arnesen – Trailersjåfør
12.Thorolf Johansen – Å for en dag
13.Anne Berit Andersen – Æ e ikkje ensom
14.Bente Lind – Teach me to cheat
15.Five 4 You – That sudden stop
16.Dragsugæ – Alt er nytt
17.Frolandsswingen – Min lille sønn
18.Poulina Ødegården – I’ve got a tiger by the tail
19.Svenn-Erik Fjeldberg – Det er en drøm
20.Candles – Så lenge du finns til

HØR BEGGE PROGRAMMENE HER:

Spilleliste uke 48-2020

Her er spillelisten fra programpostene For Swingende og Jukebox for uke 48, der sistnevnte program kun sendes på Radio Øst og SN Radio.

1.Xplays – I belong to you
2.PK & Dansefolket – Only you
3.Toril Karlengen -En dans
4.Sven-Ingvars – Diana
5.Sven-Ingvars – Buona sera
6.Renate Hansen – Alt æ træng
7.Casanovas – 99 av 100
8.Casanovas – Du dansar så bra
9.Casanovas – Mitt hjärta i din hand
10.Anne Grete Øren – Jag vill ha en egen måne
11.Mats Rådberg & Rankarna – Allt och lite till
12.Donnez – Nu och för alltid

JUKEBOX UKE 48:

1.Gluntan – La oss leve for hverandre(1985-versjon)
2.Gluntan – Som en sommervind
3.Kjell Eriks med Britt Viken – I can’t help it if I’m still in love with you
4.Katho – Bjartmar Bjarnes
5.Hans Petters – Kom tilbake Maria(original 1968)
6.Berit Nyheim – Du er ok
7.Four Jets – Jeg og du og vi to og mange flere
8.Frolandsswingen – Jens
9.Friends – You drive me crazy
10.Trønderkaillan – What a wonderful world
11.Rita Engebretsen – Det er klart det hender iblant
12.Toten-Bjørn – Sven-Ingvars og Svensktoppen
13.Ole Ivars – Aldri
14.Ole Ivars – Dovregubbens band
15.Jan Erik Olsen – Hvorfor
16.Kjell Kristoffersen – Lillian
17.Liv & Bjørn Grytøyr – That’ll be the day
18.Jupiters – Tiger by the tail
19.Henning Kristiansen – Adieu
20.Torry Enghs – Ingen shejk jag är

HØR BEGGE PROGRAMMENE HER:

Spilleliste uke 47-2020

Her er spillelistene for programpostene For Swingende og Jukebox for uke 47, der sistnevnte program kun sendes på Radio Øst og SN Radio.

1.Gunilla Ståhlberg – Redo för festen
2.Svein Duvold – Line
3.Anne Grete Øren – Why did you do it
4.Yankee – Feriesang
5.Yankee – Fly fly fly lille sommerfugl
6.Peter Kent – Hjertets melodi
7.Rotlaus – Ei tid,
8.Rotlaus – Møt mej i minna
9.Rotlaus – Bygdedyret
10.Mona G – Varje natt varje stund
11.Bagage – Sommar på Öland

JUKEBOX UKE 47:

1.Ingemars – Alt fær dæ
2.Ole Ivars – Du må ha trua
3.E76 – Reiskapskaup
4.Tiffany – Nå vil jeg bare glemme deg
5.Geir Ødegården – Min kjære
6.Geir Ødegården – Hvem blir den neste
7.O.K.Band – Take these chains
8.Key Brothers – Da begynner livets vår
9.Eldorado – Vise fra tømmerskogen
10.Eldorado – Great balls of fire
11.Twice as nice – Bestefarsklokka
12.Wenche Hallan – Livet er fullt av avskjed
13.Bjørn & Bjørn – Eva
14.Doodle Bugs – Annabell
15.Duo’Je – Good Golly miss Molly
16.Terry & Lena’s – Now or never
17.Eriks – Wimpelmannslåten
18.Jan Borseths – Börja om från början
19.Nemesis – Buona sera Angelina
20.Smile – Trur’u er et ålreit kjei

HØR BEGGE PROGRAMMENE HER:

Spilleliste uke 46-2020

Her er spillelistene fra programpostene For Swingende og Jukebox for uke 46, der sistnevnte program kun sendes på Radio Øst og SN Radio.

1.Barbados – Bästa vänner
2.Mathias Kalvatsvik – Liljer
3.Ann-Katrine Burman – Du finns alltid nära mig
4.Bagage – Ett liv
5.Per Müller – Evelyn
6.Nordre Sving – Hvem tror du at du er
7.Lasse Sigfridsson & Krister Wrambjer – Nu står vi här igen
8.Agneta & Peter – Hälsa Mikael från mig
9.Agneta & Peter – Leka med elden
10.Agneta & Peter – Kärlek över nätet
11.Pia Pihlgrens – Två av oss
12.Toril Karlengen – En dans
13.Lelle Dahlberg – Öppna famnen

JUKEBOX UKE 46:

1.PK & Dansefolket – Besten
2.Ole Ivars – Damene i kassa
3.Åsmund Åmli Band – Soppeslaget
4.Åsmund Åmli Band – Papas grøne variant
5.Mimix – På turnè igjen
6.Kjell Kristoffersen – I en gammel kastanjeallè
7.Jankos – Magiske sekunder
8.Jenny Jenssen – Leva livet
9.Reddik – Mari og Ola
10.Katho – Vintermelodi
11.Doodle Bugs – Miljøvisa
12.Håkon Banken – På veien hjem
13.Gluntan – Hvem vil ha en straffet mann
14.Gluntan – Cognac og gitarspæll
15.Kjell Vidars – Lykken kommer lykken går
16.Bugges Firo – Det kommer en sommer
17.Stringers – Sommerkveld på logen
18.Trønderkaillan – 16 år
19.Ledals – Swinglåt
20.Knoll & Tott – Guitar boogie

HØR BEGGE PROGRAMMENE HER: