Spilleplan Dænsebændet 2019

Vi kan her bringe dere den foreløpige spilleplanen til Dænsebændet for 2019:

22. og 23.februar: Hotell Ullensvang, Lofthus
6.april: Bokn Arena, Føresfjord(Med Rabalders og Hanne Mette Band)
13.april: Scandic Sunnfjord Hotell(Med Christiania)
27.april: Vikersund(med Ingemars)
1.juni: Vårdansen, Gol(med Steinar Engelbrektson)
8.juni: Lavvotunet Dokka(med Martinez)
15.juni: Storåsfestivalen
13.juli: Dansefestivalen i Sel
17.august: Trettenfestivalen(med Contiki)
23.august: Hornindalshallen(med Steinar Engelbrektsson)
19.oktober: Skaunhallen, Buvika(med Donnez)
5.november: Cha Am, Thailand
9.november: Cha Am, Thailand(med Streaplers)

Det tas forbehold om endringer.

Spilleplan PK Støbakk/PK & Dansefolket 2019

Her kan jeg bringe dere den foreløpige spilleplanen til PK Støbakk både som soloartist og sammen med Dansefolket for 2019. Tar forbehold om endringer:

23.februar:Hugos Pub, Finnsnes
1.mars:Lavvoen på Dokka
9.mars:
Molde Fjordstuer sammen med Bjørns og Ole Ivars
23.mars: Storfjord Kulturhus, Stranda
4.mai: Caravanmesse i Malmefjord
29.mai: Vårdansen Gol
14.juni: Storås Dansefestival
22.juni: Jonsokdansen på Løno, Voss.
3. & 4.juli: Seljordfestivalen
15. & 16.august: Dans i Karlsøy
6.september: Lofoten Countryfestival(Festivalteltet i gata)
7.september: Lofthallen
8.september: Kirkekonsert i Borge kirke

Spilleplan Du&Je Band 2019

Her kan jeg bringe dere den foreløpige spillelista til duoen Du&Je Band for 2019. Tar forbehold om endringer og tilføyelser etterhvert:

26.januar: Roverud Samfunnshus(Roveruddansen)
1.februar: Brandval Pensjonistforening(åpen for alle)
22.mars: Trimdansen på Skarnes (kl.20-24.)
5.april: Brandval Pensjonistforening(kl.18-22)(åpen for alle)
6.april: Roverud Samfunnshus(Roveruddansen)(kl.20-01)
24.august: Roverud Samfunnshus(Roveruddansen)(kl.20-01)

Besøk gjerne Du&Je sin Facebook-side via denne linken

Spilleplan Bydansen Moelv Vinter/Vår 2019

Her kan jeg bringe dere den foreløpige spilleplanen for Bydansen på Folkets Hus på Moelv for vinteren og våren 2019 helt fram til påske.
Som vanlig må vi ta forbehold om at det kan bli endringer underveis:

23.januar – Jan og Bjørns Duo
30.januar – Svein Eriks
6.februar – Alan og Geir
13.februar – To Frakke Karer
20.februar – Romedalsgutta
27.februar – Ola Ramseth
6.mars – Vangsgutta
13.mars – Duo Da Capo
20.mars – Grandes
27.mars – XX
3.april – Lothars
10.april – Stubbadn

Spilleplan Bygdestua på Lena – Våren 2019

Her kan jeg bringe dere den foreløpige spilleplanen for vårsesongen 2019 på Bygdestua på Lena. Tar forbehold om endringer. (Der ikke annet er oppgitt så varer dansene fra kl.19 til 22):

3.januar: Ola Ramseth
10.januar: Grandes Duo
17.januar: Svein Erik Smeby
24.januar: Jonny og Kara

7.februar: Jan og Bjørn
14.februar: Steinar Brænden
21.februar: Wenche og Gutta
28.februar: Lavvogutta

7.mars: Stubbad’n
14.mars: Per og Morten
21.mars: Bærre Kåre
28.mars: Grandes Duo

4.april: Svein Erik Smeby
11.april: Løtengutta
17.april: Lavvogutta(Onsdag i påskeuka – kl.19 til 23)
25.april: Steinar Brænden

2.mai: Jan og Bjørn
9.mai: Jonny og Kara
17.mai: Wenche og Gutta(kl.19 til 23)
23.mai: Ola Ramseth
30.mai: Stubbad’n(Kristi Himmelfartsdag)

6.juni: Bærre Kåre
13.juni: Per og Morten
20.juni: Morten og Erling
27.juni: Lothars(sesongavslutning kl.19 til 23)

Spilleplan Gla’dansen Vingartun Grendehus 2018-19

Spilleplanen ser ut som følger, med forbehold om endringer:

2018:

23.nov.  Odd Arne Sørensen og Kåre.
14.des.  Wenche og gutta.

2019:

18.jan.   Svein Erik Smeby.
15.feb.   Løtengutta.
15.mars Grande’s
12.april  Lothars
24.mai   Eldorado
14.juni   Karl Otto’s
23.aug.  Jan og Bjørns duo fra Hedmarken 
20.sept. Stubbad’n
18.okt.   Swings 
22.nov.  Steinar Brænden
13.des.  Grande’s

 

Spilleplan for Bydansen Folkets Hus Moelv Nov-Des 2018

Følgende band og artister skal spille på Bydansen nå i november og starten av desember:

14.november: Steinar Brænden
21.november: Jans Duo
28.november: Vangsgutta
5.desember: Svein Erik Smeby

(Etter hva jeg kjenner til så varer dansene fra kl.19 til 22.)

Jeg skal prøve å få tak i lista for vårsesongen 2019 så fort den er klar, slik at jeg kan bringe dere den i sin helhet, noe jeg dessverre gikk glipp av for høstsesongen.

Arrangementsliste Glade Dansevenner 2018/2019

Den foreløpige arrangementslisten ser ut som følger, men jeg tar forbehold om både endringer og tilføyelser:

9.novemer: Danseweekend på Scandic Hamar med Jannez og Callinaz.
10.november: Danseweekend på Scandic Hamar med Expanders og Ankies + Diverse buggkurs på dagtid.
11.november: Buggkurs fortsetter på Scandic Hamar.
22.november: Torsdagsdans med Hanne Mette på Høyvang.
1.desember: Dansefest med Holidays på Høyvang.
28.desember: 4.dags fest med Streaplers på Høyvang
1.mars 2019: Dansefest med Donnez på Høyvang.
21.april 2019(1.påskedag): Dansefest med Pia Pihlgrens på Scandic Ringsaker

For ytterligere info om arrangementene så kan du melde deg inn i Glade Dansevenner sin Facebook-gruppe VIA DENNE LINKEN
 

Spilleplan Tottis Høsten 2018

Lista ser ut som følger, men det kan komme både tilføyelser og endringer etterhvert:

04.10 – Øyer, Øyerswingen
06.10 – Rødberg Hotell, Rødberg 
27.10 – Dal Grendehus, Eidsvoll Swingklubb 
17.11 – Ringebu
01.12 – Hunndalen, Folkets Hus
08.12 – Rødberg Hotell, Rødberg 
15.12 – Rykkin – Dans med oss
29.12 – Vingartun, Vingnes ved Lillehammer(NB: Påmeldingsfest)

Bli med i Tottis sin gruppe på Facebook via denne linken