Spilleplan Bydansen Moelv – Våren 2019

Her kan jeg bringe dere spilleplanen for resten av vårsesongen på Bydansen på Folkets Hus på Moelv:

24.april: To Frakke Karer
01.mai: Alan & Geir
08.mai: Stubbadn
15.mai: Tommy Michaelsen
22.mai: Duo Da Capo
29.mai: Per & Morten
05.juni: Grandes
12.juni: Svein Eriks

Alle kveldene varer dansen fra klokka 19 til 22.

Vi tar også her forbehold om endringer underveis.

Spilleplan Tottis Vår/Sommer 2019

TV-aktuelle Tottis blir bare mer og mer populære rundt i landet, og her kan jeg bringe duoens foreløpige spilleplan for våren og sommeren 2019:

18.april(torsdag): Bjørkestølen Camping, Tisleidalen
27.april(lørdag): Jessheim-dansen, Jessheim
31.mai:(fredag): Gatedansen(Vårdansen), Kremmartunet – Gol
1.juni(lørdag): Gatedansen(Vårdansen), Kremmartunet – Gol
14.juni(fredag): Kinsarvik Camping, Kinsarvik
15.juni(lørdag): Valevåg Camping, Valevåg
22.juni(lørdag): Liodden Camping, Hallingdal
20.juli(lørdag): Ramton Camping, Nærsnes
3.august(lørdag): Lyngstrand Camping, Halmrast-Treffet, Søndre Land.
10.august(lørdag): Hokksund Camping(Lakse- og Elvefestivalen)

Vi tar forbehold om endringer og tilføyelser.

Spilleplan Hilde Fjørtoft 2019

Her kan jeg bringe dere den foreløpige spilleplanen til Hilde Fjørtoft og hennes duo for resten av 2019. Forbehold om endringer og tilføyelser etterhvert:

APRIL:

12.4 Scandic Sunnfjord Hotel, Førde
13.4 BBs Burger og Bowling, 6270 Brattvåg
17.4(onsdag) Nilsgardstunet, 6250 Stordal
19.4(Langfredag) Finnskogen Turist og Villmarksenter , 2260 Kirkenær
27.4 Dans med oss, Rykkinn Grendehus, 1347 Rykkinn

MAI:

3.5 Bodils Dancing, Grorud
10.5 Målselvfossen, 9325 Bardufoss
11.5 Målselvfossen, 9325 Bardufoss
24.5 Mariannes, 3724 Skien
25.5 Mariannes, 3724 Skien
31.5 Gladtreff’n, Bergslia Gjestestuer, 2712 Brandbu

JUNI:

1.6 Skånlandhallen, 9440 Evenskjer
7.6 Pinsecountry på Sigridnes, 4865 Åmli
8.6 Pinsecountry på Sigridnes, 4865 Åmli
14.6 Victoria Pub, 4611 Kristiansand
15.6 Victoria Pub, 4611 Kristiansand
22.6 Strand Hotel Fevik, 4801 Arendal

JULI:

6.7 Fjøsfest i Langfjord, 8960 Velfjord
(Mere info og påmelding ring
Bjørg på mob.41210580)

AUGUST:

9.8 Torget Pub, 2050 Jessheim
10.8 Torget Pub, 2050 Jessheim

SEPTEMBER:

7.9 Dansens Venner, Holmestrand
13.9 Bodils Dancing,Grorud
27.9 Mariannes, 3724 Skien
28.9 Mariannes, 3724 Skien

OKTOBER:

4.10 Bergegarda Grendehus, Randsfjord Swingklubb
5.10 Bok & Blueshuset, Notodden Swingklubb, 3674 Notodden
11.10 Victoria Pub, 4611 Kristiansand
12.10 Victoria Pub, 4711 Kristiansand
18.10 Jubileumsfest, Scandinavia Satelitt Radio, Stavanger
19.10 Jubileumsfest, Scandinavia Satelitt Radio, Stavanger

NOVEMBER:

9.11 Fjellheim, Nygammalt Spydeberg, 1820 Spydeberg
15.11 Mariannes, 3724 Skien
16.11 Mariannes, 3724 Skien
22.11 Torget Pub, 2050 Jessheim
23.11 Torget Pub, 2050 Jessheim
29.11 Gladtreff’n, Bergslia Gjestestuer, 2712 Brandbu
30.11 Dokka Camping, julebord, 2870 Dokka

DESEMBER:

7.12 Hadeland Swingklubb, julebord, 2740 Roa

Spilleplan Dænsebændet 2019

Vi kan her bringe dere den foreløpige spilleplanen til Dænsebændet for 2019:

22. og 23.februar: Hotell Ullensvang, Lofthus
6.april: Bokn Arena, Føresfjord(Med Rabalders og Hanne Mette Band)
13.april: Scandic Sunnfjord Hotell(Med Christiania)
27.april: Vikersund(med Ingemars)
1.juni: Vårdansen, Gol(med Steinar Engelbrektson)
8.juni: Lavvotunet Dokka(med Martinez)
15.juni: Storåsfestivalen
13.juli: Dansefestivalen i Sel
17.august: Trettenfestivalen(med Contiki)
23.august: Hornindalshallen(med Steinar Engelbrektsson)
19.oktober: Skaunhallen, Buvika(med Donnez)
5.november: Cha Am, Thailand
9.november: Cha Am, Thailand(med Streaplers)

Det tas forbehold om endringer.

Spilleplan PK Støbakk/PK & Dansefolket 2019

Her kan jeg bringe dere den foreløpige spilleplanen til PK Støbakk både som soloartist og sammen med Dansefolket for 2019. Tar forbehold om endringer:

23.februar:Hugos Pub, Finnsnes
1.mars:Lavvoen på Dokka
9.mars:
Molde Fjordstuer sammen med Bjørns og Ole Ivars
23.mars: Storfjord Kulturhus, Stranda
4.mai: Caravanmesse i Malmefjord
29.mai: Vårdansen Gol
14.juni: Storås Dansefestival
22.juni: Jonsokdansen på Løno, Voss.
3. & 4.juli: Seljordfestivalen
15. & 16.august: Dans i Karlsøy
6.september: Lofoten Countryfestival(Festivalteltet i gata)
7.september: Lofthallen
8.september: Kirkekonsert i Borge kirke

Spilleplan Du&Je Band 2019

Her kan jeg bringe dere den foreløpige spillelista til duoen Du&Je Band for 2019. Tar forbehold om endringer og tilføyelser etterhvert:

26.januar: Roverud Samfunnshus(Roveruddansen)
1.februar: Brandval Pensjonistforening(åpen for alle)
22.mars: Trimdansen på Skarnes (kl.20-24.)
5.april: Brandval Pensjonistforening(kl.18-22)(åpen for alle)
6.april: Roverud Samfunnshus(Roveruddansen)(kl.20-01)
24.august: Roverud Samfunnshus(Roveruddansen)(kl.20-01)

Besøk gjerne Du&Je sin Facebook-side via denne linken

Spilleplan Bydansen Moelv Vinter/Vår 2019

Her kan jeg bringe dere den foreløpige spilleplanen for Bydansen på Folkets Hus på Moelv for vinteren og våren 2019 helt fram til påske.
Som vanlig må vi ta forbehold om at det kan bli endringer underveis:

23.januar – Jan og Bjørns Duo
30.januar – Svein Eriks
6.februar – Alan og Geir
13.februar – To Frakke Karer
20.februar – Romedalsgutta
27.februar – Ola Ramseth
6.mars – Vangsgutta
13.mars – Duo Da Capo
20.mars – Grandes
27.mars – XX
3.april – Lothars
10.april – Stubbadn

Spilleplan Bygdestua på Lena – Våren 2019

Her kan jeg bringe dere den foreløpige spilleplanen for vårsesongen 2019 på Bygdestua på Lena. Tar forbehold om endringer. (Der ikke annet er oppgitt så varer dansene fra kl.19 til 22):

3.januar: Ola Ramseth
10.januar: Grandes Duo
17.januar: Svein Erik Smeby
24.januar: Jonny og Kara

7.februar: Jan og Bjørn
14.februar: Steinar Brænden
21.februar: Wenche og Gutta
28.februar: Lavvogutta

7.mars: Stubbad’n
14.mars: Per og Morten
21.mars: Bærre Kåre
28.mars: Grandes Duo

4.april: Svein Erik Smeby
11.april: Løtengutta
17.april: Lavvogutta(Onsdag i påskeuka – kl.19 til 23)
25.april: Steinar Brænden

2.mai: Jan og Bjørn
9.mai: Jonny og Kara
17.mai: Wenche og Gutta(kl.19 til 23)
23.mai: Ola Ramseth
30.mai: Stubbad’n(Kristi Himmelfartsdag)

6.juni: Bærre Kåre
13.juni: Per og Morten
20.juni: Morten og Erling
27.juni: Lothars(sesongavslutning kl.19 til 23)