UKENS PROGRAM UKE 05: Trekkspillaften i Moelv og arkivmusikk i For Swingende

I ukens utgave av For Swingende får du blant annet høre et innslag om en forestående trekkspillaften på Folkets Hus i Moelv den 31.januar i tillegg til mye god dansemusikk fra arkivet.

Jeg skal ta en prat med arrangør Svein Erik Smeby i ukens sending vedrørende både den kommende trekkspillaftenen samt hans ukentlige Bydanser på Folkets Hus i Moelv i Ringsaker.

Ellers blir det musikk fra bl.a. Duo’Je, Fernando, Mr Ray, Picazzo og Berth Idoffs. Og i nostalgihjørnet vårt møter vi ingen ringere enn Rune Rudberg og hører to låter som han spilte inn for 25 år siden.

FØRSTE RADIOSTASJON SOM SENDER UKENS PROGRAM ER RADIO TOTEN PÅ TIRSDAG 28.JANUAR KL.19
Via denne linken finner du oversikten over de øvrige sendetidene til For Swingende på de ulike radiostasjonene

 

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg